![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Piedestal 14477292
*
nr 1447 7292
Piedestal
Gertrud Ohlsson, keramik. Höjd: 47 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:09:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/2 20:03:42
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gertrud ohlsson keramik piedestal
-
5316 Piedestal
Smide, omkring sekelskiftet 1900. Diameter: 22-35,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:01
*
Piedestal
Kondition: nagg
nr 1447 7292
Piedestal
Gertrud Ohlsson, keramik. Höjd: 47 cm
Kondition: nagg
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/2 20:03:42 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gertrud ohlsson keramik piedestal
-
5316 Piedestal
Smide, omkring sekelskiftet 1900. Diameter: 22-35,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:01